40685373 318136865611321 4477432212702101504 n И ове године свечано смо обележили полазак нове генерације ђака првака. У њихову част приређена је симпатична приредба , а све са циљем да им тај дан остане у лепом сећању. Приредбу добродошлице припремили су њихови старији другари из другог, трећег и четвртог разреда. Приредба је отворена песмом " Где је онај цветак жути?“ коју је на флаути извела ученица 2. разреда. На сцену су затим изашли чланови драмске секције и извели комад „ Ау, што је школа згодна!“ који на духовит начин осликава дилеме и страхове сваког првака. Уследили су мотивациони стихови пуни топлине и добродошлице, а све то је употпунио мешовит хор и плесна тачка.

На крају приредбе прваци су положили ђачку заклетву, фотографисали се за успомену и сећање на први дан у школи, а затим са учитељицом кренули на свој први час.

Па, срећно вам било, драги наши прваци!