DSCN0474 640x480  Данас се у школи на Алексиначком Руднику наставило са започетом едукацијом наставника за реализацију пројекта ,, Школа будућности“.

За прву групу наставника, њих шеснаесторо, организована је обука за рад на интерактивној табли. Обуку је реализовао Горан Катић из фирме Desk d.o. o.Computers.

Циљ обуке је проширивање знања у раду са програмима за обраду текста ( Word 2013) и израду презентација (Power Point 2013), као и стицање потребних знања за рад на интерактивној табли.

Након завршетка обуке наставници ће се лакше, брже и квалитетније припремати за наставни процес у којем ће ученици бити активни учесници, истраживачи и креатори мултимедијалних саджаја, а наставници њихова подршка.

DSCN0477 640x480